قوانین و مقررات استفاده از وب سایت دهکده نقوش فرش

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت دهکده نقوش فرش به دقت مطالعه نمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت دهکده نقوش فرش و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت دهکده نقوش فرش از سوی کاربر است . لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت دهکده نقوش فرش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایتدهکده نقوش فرش تغییری در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت دهکده نقوش فرش اقدام نماید.

تعریف فروشنده:

فروشنده در اینجا مجموعه دهکده نقوش فرش می باشد.

 سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب سایت دهکده نقوش فرش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت دهکده نقوش فرش متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت دهکده نقوش فرش ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

 

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایتدهکده نقوش  فرش، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پارسین فرش جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت دهکده نقوش  فرش است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این گروه محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

 فروشنده به اطلاعات شخصی و فردی خریدار احترام گذاشته و از آنها در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی می‌نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نمیدهد.

 در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

فروشنده همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش‌، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشنده محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 فروشنده مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند. حق قطع فروش کل و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشنده محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشنده محفوظ است. فروشنده در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت دهکده نقوش فرش می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

برای ارسال و پردازش محصولات سفارش داده شده، اطلاعاتی مانند شماره تلفن ثابت، تلفن همراه و آدرس مورد نیاز است. تماس ها و مکاتبات با مشتریان و کاربران فقط از طریق شماره تلفن و آدرس ایمیل ثبت شده توسط خود مشتریان خواهد بود و ثبت هرگونه آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و ثابت در سایت توسط مشتریان به منزله تایید درستی و صحت این اطلاعات است. در صورت عدم ثبت صحیح و کامل اطلاعات توسط کاربران و مشتریان، پارسین فرش به منظور تایید درستی و قطعیت سفارش ثبت شده، می تواند اطلاعات کامل تر و بیشتری را درخواست نماید.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت آماده به ارسال نمی تواند درخواست انصراف سفارش را نماید.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط، برای خریدار ارسال نماید.

فروشنده همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (پس از ارسال محصول و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشنده تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به پارسین فرش اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات به دهکده نقوش فرش ارسال شود.

فروشنده موظف است در صورت معیوب بودن کالا، کالای سالم و بی عیب را در کوتاهترین زمان ممکن برای خریدار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ارسال نماید.

کالا خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد و تنها در صورت مغایرت یا معیوب بودن، کالا برگشت داده شده و کالای سالم ارسال میشود. که هزینه برگشت و ارسال دوباره بر عهده فروشنده می باشد.

لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با کالای خریداری شده نمیباشد.

هزینه ی ارسال سفارش به عهده خریدار می باشد.

نحوه ارسال موارد سفارشی در اولويت اول به انتخاب خريدار و در صورت عدم امكان ارسال ، به يكي از طرق ممكنه از قبيل پست، سامانه اتوبوسرانی، باربری بين شهری، راه آهن یا هواپيمایی به مقصد فرستاده خواهد شد.

مدت زمان ارسال بستگی به آماده بودن موارد سفارش در انبار داشته و از 48 ساعت تا 10 روز متغير میباشد و چنانكه بدليل كمبود مواد اوليه مدت زمان ارسال از 20 روز گذشت ، تمامی وجوه دریافتی به شماره حساب اعلام شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد.

 فروشنده تنها متعهد به ارسال سفارشات و ارائه اسناد مربوط به ارسال می باشد و پيگيری سفارش از واحد مسئول تحويل سفارش اعم از پست و يا سيستم هاي ديگر به عهده خريدار مي باشد.

مقدار نخ و مصالح همراه نقشه ها 20% بيشتر از مقدار لازم برای بافت طرح ها بوده و چنانكه مصرف كننده الگو را رعايت نكرده و مواد مصرفی را حيف و ميل كند هزينه مربوط به درخواست موارد مورد احتياج را بايد بپردازد.

براي طرح درخواست موارد كم آمده مثل نخ بافت، مشتری باید نمونه نخ را به آدرس پستی فروشنده پست كند و پس از كسب اطلاع از هزينه مربوطه، وجه آن را به حساب فروشنده واريز و شماره فيش را از طریق فرم تماس با ما، ارسال نمايد.

بدليل اينكه كار رنگرزی با وجود مدرن ترين تجهيزات رنگرزی روز انجام می گيرد ولی به هيچ وجه امكان رنگرزی 100 درصد دقيق عين نمونه امكان پذير نيست و هميشه مقدار ناچيزی تفاوت بين رنگ درخواستی و ارسالی وجود دارد و اين امری طبیعی است و فروشنده در قبول يا رد درخواست متقاضی مختار است.

محتوای سایت:

دهکده نقوش  فرش حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (از جمله قیمت، اطلاعات فنی، عکس کالاها و مقالات) به کار می گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی نماید.

دهکده نقوش فرش در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال دهکده نقوش فرش  هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.

دهکده نقوش فرش خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات اقدام نماید. درصورتیکه کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، دهکده نقوش فرش این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فرستنده می باشد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، دهکده نقوش فرش هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

دهکده نقوش فرش خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

© کلیه محتویات وب سایت شامل قانون حق تکثیر شده و به مجموعه دهکده نقوش فرش تعلق دارد.

 شریط بالا ممکن است تغییر یابد. خریدار باید همواره با مراجعه به این صفحه از شرایط مطلع باشد.

ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.